Hotline:+492590938950|
 
 
Servicehotline: +492590938950
  • NIEUW in aanbieding - stoomketelinstallatie "GH 3000"

    Snel gebruiksklaar dankzij extreem korte leveringstijd!
    De (vuurgang)vlampijpketel in drietreksuitvoering van 3000 kg/h met 16 bar toegelaten bedrijfsdruk. Uitgerust met in de handel verkrijgbare componenten - "Made in Germany." Met uiterst efficiënte economiser, gasstook incl. alle gasarmaturen en nog veel meer.

    Prijs af fabriek: 111.000,00 € netto

    Hier komt u direct bij de aanbieding!
  • Toevoerwatermodule vanaf nu snel geconfigureerd en gedurende een korte periode een scherp aanbod!

    Toevoerwatermodule inclusief geïntegreerde toevoerpompen, ontgassingsvat, op wens inclusief waterbehandeling, monsterkoeler, controletoestel voor resthardheid, diverse warmtewisselaars voor ontsnappende stoom enz. - alles compleet aansluitklaar geformatteerd en maximaal bekabeld.

    Kijk zelf!
  • Mobiele stoomgenerator te huur!

    Van 600 kg/h – 25.000 kg/h - het grootste productassortiment in heel Duitsland! Hagelschuer, de specialist voor tijdelijke stoomvoorziening!

    Vorm u zelf een beeld. Hier vindt u onze huurketels!
  • Stoomgenerator in container!

    Complete centrales van Hagelschuer in een GH container zijn een intelligent, flexibel alternatief voor conventionele installaties. Gewoon via „plug & work“ aansluiten op de bedrijfsinfrastructuur en je kunt aan de slag!

    Meer informatie vindt u hier!

Portfolio

Georg Hagelschuer GmbH & Co. KG

Wij installeren nieuwe stoomketels en condensaatinstallaties volgens individuele richtlijnen of wij bouwen bestaande installaties om. Daarnaast bieden wij stoomcentrales in een container die direct aangesloten kunnen worden - in geval van nood binnen 24 uur.

Bovendien levert Hagelschuer verbruiksmateriaal, onderdelen en installatiedelen via de webwinkel.

Onderneming

Hoog­te­pun­ten in onze his­to­rie: Hier tonen wij de ont­staans­ge­schie­de­nis van ons bedrijf met de be­lang­rijk­ste mijl­pa­len tot op de dag van vandaag. 

Sociaal en­ga­ge­ment: Onze maat­schap­pe­lij­ke be­trok­ken­heid is geen ver­plich­ting, maar komt uit de grond van ons hart. Ac­ti­vi­tei­ten in dit kader vormen de on­der­steu­ning van lokale clubs en ver­e­ni­gin­gen en de financiële en – waar mogelijk – materiële on­der­steu­ning van diverse pro­jec­ten. Bekijk waar wij zoal actief zijn. Wij zouden het na­tuur­lijk geweldig vind als u ook meedoet.

Contact

Georg Hagelschuer GmbH & Co. KG
Gewerbestraße 60
48249 Dülmen-Buldern
Telefoon +49(0)2590938950
Fax +49(0)25909389511
info@dampfkessel.com
Hagelschuer Rhein-Main
GmbH & Co. KG
Berta-Benz-Straße 118
64404 Bickenbach
Telefoon +49(0)6257646990
Fax +49(0)62576469911
rhein-main@dampfkessel.com

Contactpersoon

Bedrijfsleiding + boekhouding

Dülmen-Buldern

Georg Hagelschuer

+49 (0) 25 90 - 9 38 95 - 0

g.hagelschuer@noSpam.dampfkessel.com

Petra Hagelschuer

+49 (0) 25 90 - 9 38 95 - 227

p.hagelschuer@noSpam.dampfkessel.com

Ralf Nolte

+49 (0) 25 90 - 9 38 95 - 229

nolte@noSpam.dampfkessel.com

Verkoop

Dülmen-Buldern

Christoph Kauppert

+49 (0) 15151381248

kauppert@noSpam.dampfkessel.com

Michael Werner

+49 (0) 25 90 - 9 38 95 - 225

werner@noSpam.dampfkessel.com

Helmut Haubenwallner

+49 (0) 25 90 - 9 38 95 - 329

haubenwallner@noSpam.dampfkessel.com

Bickenbach

Reiner Weiß

+49 (0) 62 57 - 64 6 99 - 0

weiss@noSpam.dampfkessel.com

Huurketel

Dülmen-Buldern

Hubertus Jasper

+49 (0) 25 90 - 9 38 95 - 216

jasper@noSpam.dampfkessel.com

Philipp Schulze Lohoff

+49 (0) 25 90 - 9 38 95 - 302

schulze-lohoff@noSpam.dampfkessel.com

Bickenbach

Ben Kiefer

+49 (0) 62 57 - 64 6 99 - 0

kiefer@noSpam.dampfkessel.com

Project planning

Dülmen-Buldern

Dennis Gehlmann

+49 (0) 25 90 - 9 38 95 - 325

gehlmann@noSpam.dampfkessel.com

Daniel Scholbrock

+49 (0) 25 90 - 9 38 95 - 303

scholbrock@noSpam.dampfkessel.com

Montage

Dülmen-Buldern

Markus Karns

+49 (0) 25 90 - 9 38 95 - 228

karns@noSpam.dampfkessel.com

Martin Eiersbrock

+49 (0) 25 90 - 9 38 95 - 306

eiersbrock@noSpam.dampfkessel.com

Bickenbach

Stefan Kempf

+49 (0) 62 57 - 64 6 99 - 0

kempf@noSpam.dampfkessel.com

Klantendienst

Dülmen-Buldern

Michael Hölper

+49 (0) 172 2341311

hoelper@noSpam.dampfkessel.com

Elektrotechniek

Dülmen-Buldern

Michael Frerick

+49 (0) 25 90 - 9 38 95 - 323

frerick@noSpam.dampfkessel.com

Bruno Badelt

+49 (0) 25 90 - 9 38 95 - 212

badelt@noSpam.dampfkessel.com

TÜV-data / -voorbereiding

Dülmen-Buldern

Guido Gehring

+49 (0) 25 90 - 9 38 95 338

gehring@noSpam.dampfkessel.com

Markus Karns

+49 (0) 25 90 - 9 38 95 - 228

karns@noSpam.dampfkessel.com

© Georg Hagelschuer GmbH & Co. KG | Gewerbestraße 60 | D-48249 Dülmen | Duitsland